29 Ekim 2021

Başkan Gerenli Selden Etkilenen Yıldırım Mahallesi’nde!

baskan-gerenli-selden-etkilenen-yildirim-mahallesinde

baskan-gerenli-selden-etkilenen-yildirim-mahallesinde

Başkan Gerenli Selden Etkilenen Yıldırım Mahallesi’nde! Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli selden etkilenen mahallelerde incelemelerde bulundu.

Tüm Trakya’da etkisi gösteren yoğun yağışlar bazı yerlerde sele neden oldu. Alpullu, Babaeski ve Lüleburgaz selden etkilenen ilçelerden birkaçıydı. Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli selden etkilenen Durak Mahallesi ve Yıldırım Mahallesi‘ne giderek gözlem ve incelemelerde bulundu.

Başkan Gerenli Durak Mahallesinde yaptığı değerlendirmede, “Sabah saatlerinde meydana gelen dere taşması sonucunda Durak Mahallemizde etkilenen bölgelerde incelemelerde bulunduk. Su baskınından etkilenen komşularımız için ekiplerimiz çalışmalara başladı. Lüleburgaz Belediyesi olarak tüm imkanlarımızla vatandaşlarımızın yanındayız.” demişti.

Önce yaralar sarılacak

Yıldırım Mahallesi’nde de incelemelerde bulunan Başkan Gerenli, “Ekip arkadaşlarımızla su taşkınından etkilenen diğer bölgemiz Yıldırım Mahallesi Küme Evler‘de çalışmalarımız sürüyor. Önce yaralarımızı saracağız. Sonra kalıcı çözüm için üzerimize düşen ne varsa yapacağız. Her zaman olduğu gibi Lüleburgaz Belediyesi olarak bu zor günlerde de halkımızın hizmetindeyiz.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın