29 Ekim 2021

Çorlu’da 15 Yaşındaki Kız Çocuğuna Tecavüz!

corluda-15-yasindaki-kiz-cocuguna-tecavuz

corluda-15-yasindaki-kiz-cocuguna-tecavuz

Çorlu’da 15 Yaşındaki Kız Çocuğuna Tecavüz! Tekirdağ’da bir işadamı 15 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu, çocuğunun yaşadıklarını anlatması üzerine olay ortaya çıktı.

Yaşananlar sadece bununla da sınırlı değildi. Kız çocuğunun ablasının da kardeşini para karşılığı erkeklerle birlikte olmayı zorladığı gerekçesiyle tutuklanıp cezaevine gönderildiği öğrenildi. Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde iş adamı İ.P, annesi ve ablası ile birlikte yaşayan C.N.K’ye cinsel istismarda bulundu. Kız çocuğu yaşadıklarını bir süre kimseye anlatmadı.

Kız çocuğu annesine anlattı

Küçük kız ve annesi ablası ile birlikte Aydın Didim‘e yerleşti. Ancak İ.P. iletişimi koparmadı ve bir süre sonra küçük kız çocuğu, İ.P.’nin kendisine cinsel istismarda bulunduğunu anlattı.

Ablası fuhşa zorladı

Çocuğun annesi hemen jandarmaya gitti ve şikayetçi oldu. Jandarma ekipleri tarafından yapılan çalışmanın ardından İ.P. cezaevine konuldu. C.N.K. verdiği ifadede ablasının da kendisini erkeklerle birlikte olmaya zorladığını anlatmasının ardından ablanın da fuhşa aracılık etmek  suçundan tutuklandığı öğrenildi. Yetkili makamlardan yapılan açıklamaya göre kız çocuğunun güvence altına alındığı, çocuğun psikolojik ve rehabilitasyona yönelik çalışmalara devam ettiği ifade edildi. Hukuki sürecinde takipçi olunduğu da belirtildi.

Bir cevap yazın