5 Ocak 2022

HAKKIMIZDA

LULEBURGAZ-HABER.COM 2008 yılında yayın hayatına başlamıştır. Yayın hayatına başladığı tarih itibariyle en çok okuyucu kitlesine sahip bölgenin ilk internet haber sitesidir. Lüleburgaz, çevre il ve ilçeler, gündem, ekonomi, spor, kültür-sanat, bilim ve teknoloji gibi pek çok kategoride okuyucularına kaliteli ve özgün içerikler sunmaktadır. Lüleburgaz, Kırklareli, Tekirdağ, Edirne, Çorlu, İstanbul, Ankara ve pek çok il ve ilçeden içeri üreticisi ile okuyucularına doğru, güvenilir haberler vermektedir.

Farkımız

Günümüzde pek çok yerel ve ulusal internet sitesi web okuyucularına hizmet vermektedir. Bazı siteler tamamen yerel olmayı seçer, bazı siteler de yerelden ödün vermeden günlük hayatın gelişmelerini de okuyucularına sunar. Özgün ve kaliteli içerik üretme gayreti ile okuyucularına her daim güvenle hizmet eden luleburgaz-haber.com yayın hayatında çizgisini hiç bozmadan sürdürmeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Farklılıklarıyla ve öncülüğüyle ön plana çıkan haber sitesi olarak Türk medya sektöründe; yazılı, görsel, işitsel ve sosyal medyada öncü ve örnek bir haber sitesi olmak. Değerlerinden vazgeçmemek. Bölgedeki köklü liderliğini ve medya sektöründeki çizgisini hiç bozmadan korumaya devam etmek.

Vizyonumuz

Doğru ve kaliteli haberler üretmeyi sürekli amaçlayan, tarafsız yayın çizgisi politikasını koruyan bilgi ve haberlerle, bölgenin ve bölge dışından takip edenlerin doğru bilgi alma ihtiyacını karşılayan haberler üreten ve yayınlayan haber sitesi olmak.

Değerler

  • Doğru, hızlı, kaliteli ve basın hukukuna saygılı yayın anlayışını benimsemek.
  • Değerli içerikler üretmek.
  • Toplumsal değerlere özen göstermek.
  • Çevreye ve doğaya saygı göstermek.
  • Haber sitesi okuyucularının alışkanlıklarını korumak.
  • Geleceğe güvenle bakan iş ahlakıyla tüm faaliyetleri yürütmek.