29 Ekim 2021

Kırklareli Belediyesi Zabıtası Covid Denetiminde!

kirklareli-belediyesi-zabitasi-covid-denetiminde

kirklareli-belediyesi-zabitasi-covid-denetiminde

Kırklareli Belediyesi Zabıtası Covid Denetiminde! Kırklareli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, Covid-19 salgınıyla mücadele ve kontrollü sosyal hayat dönemi kurallarına uygun hizmet ve faaliyetleri gösteren işyerlerine denetimler gerçekleştirdi. 

Gün boyunca Kırklareli esnafının dükkanlarında ve imalathanelerinde hijyen kontrolleri yapıldı, pandemi tedbirlerinin yeterliliği ile belge ve evrakların kontrolü yapıldı. Bununla birlikte Kırklareli Kent merkezinde bulunan ve kullanılmayan metruk binaların kontrollü bir şekilde yıkımı gerçekleştirildi.

Hassasiyet gösteriliyor

Kırklareli halkının, yaşamın her alanında ve her yerde hijyen koşullarına dikkat etmesini, sosyal mesafesini koruma ve maske takma hassasiyetini göstermesini beklediğini ifade eden Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Belediye ekiplerince her alanda önleyici hizmet ve faaliyetlerini gerçekleştirdiğini aktardı. Mehmet Siyam Kesimoğlu, başta güvenlik olmak üzere, estetik ve yapısal olarak bulunduğu bölgede tehlike ve olumsuzluk gösteren metruk binalara gerekli işlemlerin planlı bir şekilde yapılacağını da sözlerine ekledi

Bir cevap yazın